FacebookLinkedinTwitterGoogleFeed
woensdag 19 juni 2013

Houten vloeren engineers

Een houten vloer? ...Daar worden wij het samen over eens!

Online nieuwsbrief

Meld u hier aan voor onze houten vloeren nieuwsbrief. Deze krijgt u per email toegestuurd. De nieuwsbrief verschijnt maandelijks.

Online offerte

scherpe prijzen goedkope houten vloerenVraag hier online uw gratis offerte aan voor uw houten vloer. Vul het offerte stappenplan in, dan maken wij voor u, een offerte op maat. Wij sturen u deze dan snel toe.

Online brochure

brochureVraag hier online onze houten vloeren brochure aan. Hierin vind u info over houten vloeren, lamelparket, budget lamel, parketvloeren, Sparky® afwerkingen, legadviezen en prijzen.

Online showroom

Houten vloeren parketvloeren lamelparket duoplank multiplank budget lamel vloerdelen planken vloeren laminaat eikenhouten vloeren de eiken houten vloeren afzelia jatoba grenen parketvloeren lamel parket aanbiedingen goedkope scherpe prijzen fineerparket parky par-ky laminaatvloeren visgraat chapelparket solidfloor ondervloer laminaat parket houten planken quick step balterio plinten leggen olie lak houten bloembakken tafels vloerfolie smart long solid classic life Amsterdam Barneveld Zoetermeer Den BoschNeem een een kijkje in onze online showroom voor houten vloeren. U vind hier een deel van onze collectie. In de showrooms in onze vestigingen vind u de hele collectie.

You are here: Home Prijzen budget lamel
Prijzen budget lamelparket | echt voordelig Afdrukken E-mail

Een houten toplaag op een watervaste onderlaag. in 2 verschillende uitvoeringen. Toplaag dikte 1,5mm of 2,5mm. Dit is geen veneerparket, bij dit soort vloeren is de toplaag aanzienlijk minder dan 1mm dik.

Voor een goed overzicht kijk meer eens wat je kunt doen met  eiken budget lamel

 

Prijzen Smartlife budget lamel

 

prijzen lamelparket 1

Binnen de prijzen lamelparket treft u 2 soorten producten aan:

1. lamelparket van 14mm met een toplaag van 1,5mm en 2,5mm.

2. lamelparket van 19mm met een toplaag van 4mm

 

De producten van Bax Houthandel  bestaan uit lamelparket gemaakt van multiplex. Wij gebruiken in ons productie systeem geen lamelparket gemaakt van houten latjes. U krijgt bij ons de hoogste kwaliteit. Lamelparket op multiplex wordt ook wel duoplank of multiplank genoemd. Wij gebruiken geen houten latjes in lamelparket maar echt multiplex.

 
 

 

 

        Zo maar wat vragen van klanten aan ons de afgelopen jaren: wanneer kies je budget lamelparket.

 

. Heeft u een vloer voor de bovenverdieping die hetzelfde of ongeveer dezelfde impressie heeft als de benedenvloer. We willen er niet te veel aan uitgeven.

. Laminaat klinkt zo luid! en ik zie steeds dezelfde patronen terug, heeft u een echte houten vloer die in dezelfde prijs klasse zit van een reguliere quick step of balterio laminaat??

. Ik heb een huur huis en ga met de vloer hooguit 5 jaar doen, heeft u een mooie vloer in een betaalbare klasse?

 

14mm lamelparket met multiplex

 

In de tabellen met prijzen lamelparket vindt u  de opties  voor de productie van 14mm lamelparket met een toplaag van 1,5mm. Deze vloeren zijn zeer goed geschikt voor bijvoorbeeld slaapkamer vloeren en zeker ook voor wand- of plafond afwerkingen. Wilt daar niet te veel investeren dan is de keuze voor deze planken ook een goede. De 14mm variant met toplaag 2,5mm zijn voor alle doeleinde geschikt. Binnen prijzen lamelparket is de paragraaf 19mm  de hoogste kwaliteit. 19mm dikke lamelparket is, bij voorkeur, geschikt voor vloerverwarming. In de 19mm varianten treft u ook het hele brede lamelparket tot wel 34cm.

Hout selectie is parameter waarbij hout wordt geselecteerd op de aanwezigheid en grootte van knoesten. Hoe meer knoesten een plank heeft des te goedkoper deze is. Binnen prijzen lamelparket werken wij met codes waarbij een SR=select rustiek heeft meer knoesten dan een OS_mix. Een OS selectie heeft weer minder knoesten dan een OS-Mix waardoor OS sorteringen duurder zijn, zie: houtselectie.

De prijzen lamelparket die worden weergegeven zijn INCLUSIEF BTW.

In prijzen lamelparket ziet u dat budgetlamel kan voor slechts € 5,-/m2 incl BTW kan worden afgewerkt met bijvoorbeeld PU olie. U betaalt dit voor de arbeid. De olie van uw keuze  komt daar apart bij. U kunt ook de keuze maken voor een natuurlijke kleurolie. De meerprijs voor arbeid is dan € 2,95-/m2. Daarnaast kunt u laten roken, stone washen, verouderen en nog veel meer: zie afwerking.

PRIJZEN SMARTLIFE BUDGET LAMEL

 

14mm dik budget lamel parket

BUDGET LAMEL (euro/m2)  Houtselectie Breedte cm Breedte cm Breedte cm
1,5mm toplaag van:    overige  18.5 cm   20.5 cm
 Eiken 16-17 cm korte delen*  SR  17,50    
 Eiken 16-17 cm lange delen  SR  20,95    
 Europees eiken  SR    22,50  
 Europees eiken  OS mix    24,95  
 Tauari  OS   24,95  

* korte delen zijn vergelijkbaar met de lengte van laminaat, rond 1200mm, gemengde lengte met een gemiddelde van rond 1000mm. Lange delen (onze standaard) hebben een gemiddelde lengte van rond 1700mm en de langste planken kunnen 2440mm zijn.

Afwerk kosten inclusief olie, voor PU olie, € 5,-/m2 incl BTW,  voor het gebruik van oxidatieve olie: € 6.95,-/m2

 

 

BUDGET LAMEL (euro/m2)   Houtselectie  Breedte cm  Breedte cm  Breedte cm
2,5mm toplaag van:    overige  18.5 cm   20.5 cm
 Eiken 8-12 cm   SR  19,95    
 Eiken 13-15 cm   SR  23,95    
 Europees eiken  ER   25.95 27.95
 Europees eiken  SR    28,95 32.95
 Europees eiken  OS mix    32,95 35.95
         
Ivoorbeuken  SR   25.95  
 Tauari  OS    34,95  
 Aziatisch eiken  SR    23,95  
 Aziatisch eiken gerookt  SR    28,90  
 Kelat  OS mix    24,95  
 Scheepsdek  SR    24,95  
 Scheepsdek 14-15 cm  SR  21,95    
 Robijn 17 cm  OS  29,95    

 

Afwerk kosten inclusief olie, voor PU olie, € 5,-/m2 incl BTW,  voor het gebruik van oxidatieve olie: € 6.95,-/m2

 

Prijzen Smartlife budget lamel parket en de houtbewerkingen.

 

BEWERKING Prijs € /m2 BEWERKING Prijs € /m2
Enkel roken 4.95 Stone wash 7.95
Dubbel roken 6.95 Topcoat Sparky 4.95
Carboniseren 9.95 Natuur olie afwerken incl olie 6.95
Borstelen 4.95 PU olie afwerken incl olie 5,-

 

 

Kijk maar eens wat je met roken en verouderen kunt doen!

 

oude houten vloeren
Oude eiken
houten vloeren

Gerookte eiken houten vloeren
Gerookt eiken
houten vloeren

 

 

      Weet het zeker! en doe een Aanvraag offerte .

 

 Einde pagina prijzen budget lamel